TR / EN

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

1970 yılında üretici olarak başladığımız plastik ambalaj sektöründe yaklaşık yarım asırlık tecrübemizle 2006 yılından beri albaos plastik adı ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sektörün ihtiyaçlarını teknolojimiz ve tecrübemizle karşılamaya devam etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaya devam etmekteyiz.bugün ülkemizde compostable poşet üretiminin öncülerinden olmaktan gurur duyuyoruz.

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Doğal kaynaklarımızın daha verimli, faydalı ve bilinçli bir şekilde üretip daha geniş kitlelerin kullanımına sunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

48 yıllık tecrübemiz ile yüksek kaliteli ürünler üretmek ve bu ürünleri sürdürülebilir fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz.

Yüksek kaliteli ürünleri üretmek ve bu ürünleri rekabetçi ve sürdürülebilir fiyatlarla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için sunmaktayız.

Herzaman çevre bilinciyle ve güven odaklı çalışmayı kendimize ilke edinmiş tecrübeli bir ekip olarak compostable ürünler ile doğaya zarar değil fayda veren bitkisel kaynaklı ürünler çevremize ve ülkemize fayda sağlamaya devem edeceğiz.

Doğal kaynaklarımızın daha verimli ve faydalı bir şekilde kullanımı bilinciyle daha geniş kitlelere hizmetine sunacak, doğayı koruyarak gelecek nesillere bırakılmasında üzerimize düşeni yapmış olacaktır.